Plantážníci

Archiv článků

Poděkování

Buchy, 1.3.2021 (Aktuality)

Oddíly Zubrů a Zubříků děkují pánům Miroslavovi a Václavovi Hrubému z Mezouně za to, že nám bezplatně poskytli jeden ze svých lesních pozemků a otevřeli nám tím pro naše schůzky mnoho nových možností. Těšíme se, až bude obnovena běžná skautská činnost a my je budeme moci využít!

Pokračování článku...

Betlémské světlo

Buchy, 16.12.2020 (Aktuality)

Bubovický oddíl se letos zapojí do roznášení Betlémského světla. Vyzvednout si ho můžete 19.12. před obecní knihovnou v Bubovicích (detaily níže).

Pokračování článku...

Nový "plantážníček" pro nejmenší děti je připraven v okolí Tachlovic!

Terka, 22.10.2020 (Aktuality)

Více informací o naší geohře najdete zde: http://plantaznici.cz/plantaznicci

Pokračování článku...

Schůzky a výpravy jsou zrušené minimálně do 25.10.

Terka, 9.10.2020 (Aktuality)

Z důvodu nařízení vlády z 8.10. rušíme všechny schůzky a výpravy minimálně do 25.10. Vedoucí jednotlivých oddílů budou informovat rodiče o možnostech náhradního programu. Doporučujeme zapojení do naší Geohry.

Pokračování článku...

Koronavirus a naše středisko

Buchy, 28.9.2020 (Aktuality)

Vzhledem k tomu, že právě začínají pravidelné skautské schůzky, chtěli bychom Vás upozornit na některá nařízení a doporučení, kterými se jako členové Junáka musíme řídit. Koronavirová situace v České republice se každým dnem mění. Pro nás jsou závazná doporučení, která vydává ústředí Junáka. Pravidelně je sledujeme a budeme se jimi řídit při plánování programu. Aktuálně platná doporučení najdete zde.

Pokračování článku...

Schůzky v roce 2020/2021

Buchy, 1.9.2020 (Aktuality)

I v tomto školním roce budou probíhat pravidelné skautské schůzky. Přesné informace naleznete na stránce Schůzky. Zejména členy Zubrů žádáme, aby nám napsali, jestli se chystají na schůzky chodit.

Pokračování článku...

GEOHRA – Gde Plantážníčci Sou

Terka, 25.5.2020 (Aktuality)

Víte co to znamená GPS … Gde Plantážníčci Sou?

Pokračování článku...

Zrušení tábora Týček 2020

Terka, 25.5.2020 (Aktuality)

Vážení rodiče,

Pokračování článku...

Informace o situaci v našem středisku k 10.5.2020

Terka, 10.5.2020 (Aktuality)

Junák – český skaut od pondělí 11. května přechází z pozastavené činnosti na činnost omezenou. V tomto režimu účastníci všech akcí musí například neustále dodržovat rozestupy dva metry a nosit roušky. Bohužel v našich podmínkách nejsme schopni tato nová pravidla dodržovat, a proto zatím naše středisko nebude pořádat výpravy ani schůzky. Aktuálně se však pro děti snažíme připravit alternativní program. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Pokračování článku...

Pozastavení skautské činnosti

Buchy, 10.3.2020 (Aktuality)

Vážení rodiče,
vedení Junáka – českého skauta rozhodlo, že od 11. března do odvolání bude pozastavena veškerá běžná skautská činnost. Jedná se o družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody i akce skautského vzdělávání.

Pokračování článku...