Plantážníci

Pondělí 12.7.

Terka, 12.7.2021

Pondělní ráno bylo opět mokré po nedělním večerním dešti. Vzbudili jsme se do tábora zalitého mlhou, která ale brzy ustoupila. Dopoledne si malé děti zahrály etapu, kterou pro ně připravili velcí v neděli. Velcí tedy byli na stanovištích ještě v roli vedoucích. Odpoledne pak velcí stavěli lodě ze dřeva – drakary a malí si zahráli další etapu v krásném lese nedaleko naší louky.

Odpoledne nám pěkně svítilo sluníčko, které začalo vysušovat následky nedělního deště. Kéž by nám louku sušilo ještě dalších pár dní. Cisternu s vodou nám dnes opět musel přivézt pán ze sousední obce traktorem, protože hasičské auto stejně jako celý minulý týden nemohlo projet rozblácenou cestou přes louku. Začínáme plánovat bourání tábora a odvoz materiálu zpět na Mořinu a už teď je jasné, že to vhledem k počasí nebude jednoduché. Budeme rádi za Vaši pomoc v průběhu celého příštího víkendu.

Večer a v noci měli velcí noční hru, při které došli do sousedního lesa, kde na ně čekala hra o zásoby jídla a následně poměřili své síli s vedoucími na louce u Cerhovic při lehce hororové hře na vikingy a duchy.